ODS Praha 4 si dal ambiciózní plán. Informovat o politických proklamacích a událostech v městské části Prahy 4. Chceme vám přiblížit práci našich zastupitelů kterým jste v komunálních volbách vyslali hájit vaše zájmy Magistrát ana radnici Prahy 4. I vy sami uvnímáte, že ODS

Slovo "ODSák"  bylo vnímáno dost pejorativně, v horším případě se rovná zloději či kmotrovi. Avšak členů ODS je jako obyvatel většího okresního města a věřte nám nebo ne, většina z nás jsou normální a slušní lidé. Pro několik černých ovcí byla pošramocena pověst "celého města".  Ale ne vždy je politika, stejně tak jako manželství, o vítězství za každou cenu, často je to umění kompromisů.

Na tomto webu nechceme alibisticky obhajovat to co se nepovedlo. Dokonce i přiznáme, že se nám některé věci nepovedly, ale tím hlavním smyslem těchto stránek je Vám ukázat, že v ODS jsou i lidé, kteří jsou na tuto značku hrdí, kteří vyznávají pravicové morální hodnoty, a kteří vidí dál než na špičku svého nosu. A takové kandidáty Vám představujeme.

"Na naší kandidátce najdete jen jména s jasnou minulostí a jasnou vizí budoucnosti."